Kryształowe żyrandole do salonu

kryształowe żyrandoleMijają lata, zmieniają się trendy, rozwija się technologia, a kryształ wciąż jest symbolem luksusu i prawdziwym wyznacznikiem najbardziej ekskluzywnego stylu i smaku. Szczególnie istotnym elementem wyposażenia wnętrz, zarówno tych zaaranżowanych w stylu glamour, jak również tych utrzymanych w odmiennej stylistyce, są kryształowe lampy, które są dla ekskluzywnych pomieszczeń tym, czym dla pięknych kobiet jest wyszukana biżuteria. Nie tylko rozświetlają i podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza, ale również stanowią przede wszystkim symbol luksusu, z którego każdy z nas chciałby na co dzień korzystać. Jeżeli należycie Państwo do takich osób i pragniecie stworzyć w swoim domu niepowtarzalną atmosferę, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wykonywane ręcznie kryształowe żyrandole do salonu firm Vangelis Chandeliers oraz Kostis – wykonywane z dbałością o każdy szczegół.

Piękno, którego nie da się podrobić

Dostępne w naszej ofercie kryształowe lampy, podobnie jak nasze amerykańskie meble, cenione są przez najbardziej wymagających klientów, w tym również architektów wnętrz. Wyróżniają się przede wszystkim ponadczasowym pięknem, które idealnie wpasowuje się do różnych stylów aranżacji, podkreślając niezwykły charakter wnętrza. Proponujemy Państwu nowoczesne plafony sufitowe, których konstrukcja wykonana została ze szlachetnego mosiądzu, który na życzenie klienta wykonujemy w dowolnej wersji kolorystycznej, począwszy od koloru klasycznego mosiądzu poprzez chrom i stare srebro, skończywszy zaś na wersjach pozłacanych 24-karatowym złotem. Dzięki temu kryształowe żyrandole są niezwykle trwałe i przez lata pozostają piękne, ciesząc oczy każdej osoby przebywającej w salonie. W oferowanych przez nas lampach kryształowych stosujemy wyłącznie najlepszej jakości kryształy, produkowane przez tak renomowane firmy jak ASFOUR czy Swarovski. Dzięki zawartości tlenku ołowiu powyżej 30% kryształy te zagwarantują Państwa lampie niepowtarzalny blask, który sprawi, że wybrane w Crystal Palace kryształowe żyrandole do salonu firm Vangelis Chandeliers oraz Kostis staną się prawdziwą wizytówką całego domu.

Kryształowe lampy dostosowane do Państwa potrzeb

Chcąc spełniać oczekiwania naszych najbardziej wymagających Klientów staramy się dopasować kupowane przez nich produkty do ich własnych, indywidualnych potrzeb. Z tego powodu kryształowe żyrandole do salonu – niezależnie od wybranego przez Państwa modelu – wykonujemy dla Państwa w dowolnym wymiarze oraz wykończeniu.  Dzięki temu łatwiej będzie Państwu znaleźć rozwiązanie idealnie wpasowujące się w charakter aranżacji danego wnętrza. Elastyczność w podejściu do Państwa potrzeb pozwala nam zaproponować również wykonanie lampy według indywidualnych wskazówek klienta, dzięki czemu zyskuje on pewność zakupu produktu niestandardowego, stworzonego wyłącznie na jego potrzeby. Zapewniamy przy tym fachową obsługę oraz bardzo szybką dostawę produktów. Polecamy również inne lampy dostępne w naszej ofercie – nie tylko do domowych wnętrz, ale również do upiększania powierzchni biurowych.